پنجشنبه 25 مهر 1398   17:10:31
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1398/4/20 پنجشنبه
اعتماد مردم مهمترین سرمایه مدیریت شهری است/ ضرورت تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شهری
شهردار کرج گفت: رفع محرومیت از مناطق کم برخوردار در اولویت برنامه‌های مدیریت شهری است. 

علی کمالی زاده دراین رابطه اظهار کرد: مدیریت شهری به دنبال تکمیل پروژه‌های مختلف در زمانبدی تعیین شده است چون از این طریق اعتماد شهروندان به این مجموعه افزایش می یابد.

وی با اشاره به اینکه اعتماد مردم مهمترین سرمایه مدیریت شهری است، افزود: در کلانشهرهایی که مردم به مدیریت شهری اعتماد داشته باشند میزان مشارکت آنها در اداره شهر افزایش می‌یابد و از این طریق شاهد تسریع در تحقق اهداف پیش بینی شده هستیم.

این مسئول در ادامه با بیان اینکه رفع محرومیت از مناطق کم برخوردار اولویت مدیریت شهری است، خاطر نشان کرد: از ابتدای شورای پنجم تا کنون اقدامات مناسبی برای ایجاد عدالت شهروندی در مناطق مختلف صورت گرفته که ایجاد سراهای محله، بوستان‌های محله‌ای و مراکز ورزشی بخشی از آنها  بوده است.

وی توضیح داد: در مناطق کم برخوردار شهر سرمایه‌های زیادی نهفته که با به فعلیت رساندن آنها میتوان میزان رضایت عمومی شهروندان از مدیریت شهری را افزایش داد.

شهردار کرج در بخش دیگری از صحبت‌های خود به وضعیت برخی از پروژه‌های عمرانی شهر اشاره کرد و گفت: سرعت پیشرفت بزرگراه شمالی نسبتا خوب است و بزرگراه همت هم با انجام عملیات آسفالت، در آینده نزدیک به پل بیلقان می رسد.

کمالی زاده ابراز کرد: قطار شهری کرج هم طی دو سال گذشته پیشرفت قابل توجهی داشته و امید است با تزریق به موقع اعتبارات روند تکمیل آن سرعت بیشتری پیدا کند.

وی اظهار کرد: به دنبال تکمیل به موقع پروژه‌های نیمه تمام شهر هستیم چون هرچقدر که به این پروژه‌ها زمان بخورد،  تکمیل آنها به واسطه تورم و اعمال برخی تحریم‌ها به اعتبار بیشتری نیاز پیدا می‌کند بنابراین اولویت بندی لازم صورت گرفته تا پروژه های گران زودتر به بهره برداری برسند.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , دکتر علی کمالی زاده

مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 870553
تعداد بازديد کنندگان سايت: 22410018 تعداد بازديد زيرپورتال: 4300061 اين زيرپورتال امروز: 5286 سایت در امروز: 27205 اين صفحه امروز: 4024
.