يكشنبه 29 دي 1398   14:46:44

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 25421542
  تعداد بازدید این صفحه: 394958
  در امروز: 19963

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/4/27 پنجشنبهآل یاسین خبرداد
اجرای طرح ضربتی جمع آوری عاملین سد معابر
طرح پاکسازی ضربتی زوائد بصری ، بنرها و تابلوهای غیر مجاز در سطح منطقه صبح دیروز اجرا شد

 به گزارش روابط عمومی منطقه 2شهرداری کرج : با هدف حفظ وافزایش بهداشت روان شهروندان و زیبا سازی بصری سطح شهر ، پاکسازی تابلوهای غیر مجاز  انجام شد.
 

مصطفی آل یاسین  با اعلام این خبر گفت: در راستای صیانت از حقوق شهروندی و جلوگیری از خطرآفرینی همچنین پیشگیری از اخلال در سیمای شهری نسبت به جمع آوری بنرهای غیر مجاز در معابر منطقه به صورت ضربتی با استفاده از اکیپ های متعدد اقدام شد.
 

مسئول رفع تخلفات شهری منطقه  افزود: پاکسازی معابر از تابلوها و بنرهای غیرمجاز با توجه به اهمیت سیمای شهری در ایجاد آرامش، نشاط اجتماعی، حفظ و افزایش بهداشت روانی جامعه و ضرورت پیشگیری از اختلال در سیمای شهری صورت می گیرد.

آل یاسین با بیان اینکه نصب بدون ضابطه و بدون مجوز تابلوهای تبلیغاتی از عوامل دخیل در بروز آشفتگی در نما و منظر شهری است، عنوان کرد: تابلوهای غیرمجاز نه تنها بر سیما و منظر شهری تأثیر گذار هستند بلکه با عدم ایمنی لازم برای شهروندان سبب بروز حوادث و خطرات احتمالی برای آنان می شوند.

وی اظهار داشت: طبق قانون نصب هرگونه پلاکارد، داربست، تابلوهای تبلیغاتی مانند بیلبورد، استند و تابلوهای معرف کاربری اصناف مربوط به اشخاص حقیقی یا حقوقی، دیوارنویسی، پوسترهای کاغذی، برچسب باید با مجوز سازمان زیباسازی شهرداری نصب شود.

 
مسئول رفع تخلفات شهری منطقه سد معبر را یکی از معضلات و مشکلات موجود در سطح مناطق برشمرد  و افزود: در همین راستا صبح دیروز به منظور ساماندهی و جلوگیری از تجمع عاملان سد معبر و بساط گستران در خیابان هفت تیر ساسانی چهارراه مصباح  طرح ضربتی مقابله با سد معبر نیز اجرایی شد.
 
  

این مقام مسئول با بیان اینکه سد معبر موجب تضییع حقوق شهروندان و ایجاد چهره نامناسب در شهر می‌شود تصریح کرد: در کنار ایجاد سد معبر توسط کسبه با اشغال پیاده‌ روهای مقابل مغازه و دستفروشان نیز بر معضلات این امر افزوده‌اند که لازم است در کنار مسئولین شهرداری، همکاری دیگر نهادهای مربوطه چون مجمع امور صنفی و دستگاه‌ های انتظامی و امنیتی را در رفع این معضل داشته باشیم.

  


 


 

 


  

 بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 394958
تعداد بازديد کنندگان سايت: 25421542 تعداد بازديد زيرپورتال: 398509 اين زيرپورتال امروز: 374 سایت در امروز: 19963 اين صفحه امروز: 369
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.