يكشنبه 29 دي 1398   14:01:27

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 25420415
  تعداد بازدید این صفحه: 394936
  در امروز: 18836

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/4/24 دوشنبه
دیداری از جنس عشق / تجلیل از همکار جانباز سرافراز بمناسبت ولادت امام رضا (ع)
همزمان با دهه مبارک کرامت ومیلاد با سعادت امام رضا (ع) مدیرمنطقه باهمرامی پیشکسوت فوتبال کشور فرشاد فلاحت زاده از جانباز همکار محسن سیرائی تجلیل کردند .

به گزارش روابط عمومی وارتباطات منطقه: همزمان با دهه مبارک کرامت ومیلاد با سعادت امام رضا (ع) مدیرمنطقه  باهمرامی پیشکسوت فوتبال کشور فرشاد فلاحت زاده  از جانباز همکار  محسن سیرائی تجلیل کردند .

مهندس جلالیان  در دیدار با این همکار جانباز ضمن تقدیر از رشادت های بی نظیر ایثارگران بویژه وی در طول 8 سال دفاع مقدس گفت: دیداربا خانواده ایثارگران برای تجدید روحیه و ایجاد انگیزه و آرامش بیشتر در کارها بسیار مفید است.

وی افزود :خانواده‌های جانبازان و ایثارگران میراثی گران‌بها و الگو برای انقلاب اسلامی به شمار می‌روند و دیدار با این خانواده‌ها موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.

 مدیرمنطقه در این دیدار که با صمیمیت خاصی برگزار شد گفت: جانباز کسی است که در راه کیان و شرف با تمام وجود و از سر اخلاص و فداکاری به دفاع پرداخته و بخشی از جان و جسم خود را در این راه فدا کرده است.

مهندس جلالیان افزود: احترام گذاشتن به جانبازان از مهمترین وظایف ماست چرا که دستاوردهای امروز ما در حوزه حاکمیتی، استقلال و آزادی و آرامش ما مرهون رشادت ها و فداکاری های آنان بوده و باید از این ارزش ها دفاع کرده و آن را استمرار بخشیم.

وی اظهار داشت: دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران و رفع مشکلات آنان از مهمترین اهداف امور ایثارگران است سیرائی  ازهمکاران شاخص وبرجسته منطقه بشمار می آید که متاسفانه این جانباز سرافراز با بیماری  در حال گریبان است که با روحیه خوب وامید بخش  ازخدای متعال میخواهیم با بهبود کامل مجدد به منطقه برگشته وما بتوانیم   از تجارب گران سنگ استفاده نمائیم

محسن سیرائی  همکار ایثارگر در این دیدار گفت: این دیدارها توفیق و فرصتی است که یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس و ایثارگری جوانان کشور را یادآوری کنیم.

محسن سیرائی به مدت یکسال در گیر بیماری سرطان است که امید است این جانباز جنگ 8سال دفاع مقدس به زودی شفای عاجل  بادعای خیرهمکاران وشهروندان  در این ایام دهه کرامت سلامتی خود را بدست آورد.

 

 درپایان این مراسم مدیرمنطقه از تلاش ها وفداکاری های این جانباز رشید تقدیر وتشکر نمود.
 

 
 


 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 394936
تعداد بازديد کنندگان سايت: 25420415 تعداد بازديد زيرپورتال: 398487 اين زيرپورتال امروز: 352 سایت در امروز: 18836 اين صفحه امروز: 347
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.