چهارشنبه 2 بهمن 1398   12:03:11

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 25551453
  تعداد بازدید این صفحه: 396823
  در امروز: 14830

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/4/16 يكشنبه
برگزاری جلسه کمیته درآمدی و وصول مطالبات منطقه
جلسه کمیته درآمدی و وصول مطالبات شهرداری منطقه با حضور مدیر منطقه معاون مالی واقتصادی، معاون شهرسازی، مسئول درآمد، اصناف و نوسازی، کمیسیون ماده صد، اجراییات، حراست و بازرسی و حقوقی با محوریت بررسی موضوع افزایش سطح درآمد و جذب بودجه حداکثری در دفتر مدیریت برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری کرج : جلسه کمیته درآمدی و وصول مطالبات شهرداری منطقه با حضور مدیر منطقه معاون مالی واقتصادی، معاون شهرسازی، مسئول درآمد، اصناف و نوسازی، کمیسیون ماده صد، اجراییات، حراست و بازرسی و حقوقی با محوریت بررسی موضوع افزایش سطح درآمد و جذب بودجه حداکثری در دفتر مدیریت برگزارشد.

مرتضی جلالیان گفت: خوشبختانه شهرداری منطقه پرسنل بسیار متخصص و با تجربه دارد که دلسوزانه پای کار هستند و به هیچ عنوان کار را رها نمی کنند.

وی در ادامه یاد آور شد: پس از مسائل حقوقی و شهرسازی، درآمد از مهمترین مسائل شهرداری است که مدیران با نهایت تلاش خود در راستای جذب درآمد پایدار برای مجموعه شهرداری که آبادانی شهر را به همراه دارد همکاری ویژه ای دارند.

مدیرمنطقه  خاطر نشان کرد در میان بخش های مختلف مدیریت شهری، تامین منابع مالی و درآمدی اهمیت ویژه ای دارد و از یک سو درآمد شهرداری ها تاثیر عمده ای در ارائه خدمات به شهروندان دارد و از سوی دیگر فقدان درآمد کافی نه تنها سبب عدم ایجاد خدمات ضروری در شهر می شود بلکه اساسا اجرای تمامی طرح ها و برنامه های شهری را با مشکل مواجه خواهد ساخت.

وی در پایان نسبت  به تسریع پروژه های عمرانی و همچنین برخورد جدی با ساخت وساز غیرمحاز  و همچنین  به حضور به موقع و پاسخگویی سریع به ارباب رجوع گفتگو کردند.


 
 


 


 بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 396823
تعداد بازديد کنندگان سايت: 25551453 تعداد بازديد زيرپورتال: 400379 اين زيرپورتال امروز: 222 سایت در امروز: 14830 اين صفحه امروز: 221
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.