يكشنبه 29 دي 1398   14:21:56

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 25420963
  تعداد بازدید این صفحه: 394948
  در امروز: 19384

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/4/4 سه‌شنبه
خدمتی ماندگار/ پس از سال ها گره کور ترافیک حسین آباد باز شد
پس از سال ها گره کور ترافیک حسین آباد باز خواهد شد

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری کرج :  پس از سال ها گره کور ترافیک حسین آباد  باز خواهد شد


خدمتی ماندگار برای شهروندان حسین آباد راه آهن

خدمتی ماندگار برای شهروندان حسین آباد راه آهن از محلات قدیمی منطقه با تدبیر تلاش وبر نامه ریزی  مهندس جلالیان  مدیرمردمی وجهادگر این منطقه بازگشائی معبر حسین آباد صبح امروز آغاز شد.

مرتضی جلالیان با اعلام این خبر افزود : در راستای بازگشائی بلوار 30متری موازی حسین آباد راه آهن در مساحتی بیش از 2700مترمربع وطول 100مترمربع  از مسیر خیابان مذکور با تلاش کلیه پرسنل منطقه آزاد سازی گردید.

مدیرمنطقه گفت: آبادانی و رشد و ترقی هر شهر در گرو داشتن شهروندانی آگاه، فهیم و البته دلسوز است که حضورشان عاملی برای رشد و ایجاد انگیزه برای مجموعه شهرداری است.

وی بیان کرد: همیشه شهروندان آگاه نقش سازنده ای را در شهرها و رشد و ترقی آن شهر بر عهده دارند و یک مجموعه خدمتگذار زمانی می تواند خدمات ارزنده ای ارائه کند که پشتوانه قدرتمندی به نام مردم را در کنار خود داشته باشد

مهندس جلالیان با اشاره به اینکه پس از سال ها گره کور ترافیک در حسین آباد بازخواهد شد افزود : طی سال‌ جاری شاهد روند رو به رشدی در فعالیت‌های شهرداری در این زمینه، با هدف ایجاد معابر جدید و بهسازی زیرساخت‌های شهری با تلاش عوامل اجرائی درمنطقه خواهیم بود.

وی رفع مشکلات ترافیکی را از دغدغه‌های مهم مدیریت شهری عنوان و تصریح کرد: در این راستا شهرداری پیگیر تملک املاک برای آزادسازی معبر 30متری حسین آباد در جهت جلوگیری از وقوع هرگونه حادثه، خطر جانی و مالی و حفظ حقوق شهروندان بودهاست.

مدیرمنطقه  با اشاره به اینکه آزادسازی این مسیر خواسته و آرزوی جمع کثیری از شهروندان این منطقه بود و بارها به شهرداری اعلام می‌شد، اظهار کرد: در طرح آزاد سازی این معبر باید از طریق سازوکار قانونی توافقاتی با مردم انجام گیرد که این امر نیاز به همکاری مالکان دارد تا از بار ترافیکی این منطقه کاسته شود.

جلالیان رسیدن به توسعه شهری را از اهداف شهرداری بیان کرد و گفت: این مهم تنها با همکاری شهروندان و دستگاه‌های ذی‌ربط امکان‌پذیر خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه اجرای این طرح‌ و تملک املاک واقع در آن در راستای رفاه حال شهروندان و سهولت در تردد آن‌هاست، میبایست در این خصوص خود شهروندان نیز همکاری لازم را داشته باشند.

جلالیان یاد آور شد: رونق اقتصادي و افزايش درآمد شهروندان تاثير مستقيمي در جذب درآمد هاي شهرداري و همچنين تسريع در آزادسازيها دارد.

وی درپایان گفت: از روز دوشنبه عملیات اجرایی و عمرانی این طرح آغاز شده است، وامید است با تلاش شبانه روزی در هفته های آینده به اتمام برسد.
.بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 394948
تعداد بازديد کنندگان سايت: 25420963 تعداد بازديد زيرپورتال: 398499 اين زيرپورتال امروز: 364 سایت در امروز: 19384 اين صفحه امروز: 359
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.