يكشنبه 29 دي 1398   13:18:49

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 25419088
  تعداد بازدید این صفحه: 394920
  در امروز: 17509

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/4/3 دوشنبهکار ارزشمند نائب رییس شورای شهر کرج در نهادینه کردن دیدار با خانواده شهید
دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران مایه مباهات و افتخار است
عصر دیروز منصور وحیدی نائب رییس شورای شهر کرج به همراه مهندس جلالیان مدیرمنطقه سرتیپ دوم پاسدار ابوالفضل اسلامی مدیر کل حفظ آثار ونشر ارزش های دفاع مقدس استان البرز از جانباز هشت سال دفاع مقدس محمد فرق یاری وخانواده شهید موسوی دیدار وگفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی  منطقه دو شهرداری کرج : عصر دیروز منصور وحیدی نائب رییس شورای شهر کرج به همراه مهندس جلالیان مدیرمنطقه سرتیپ دوم پاسدار ابوالفضل اسلامی مدیر کل حفظ آثار ونشر ارزش های دفاع مقدس استان البرز از جانباز هشت سال دفاع مقدس محمد فرق یاری وخانواده شهید موسوی دیدار وگفتگو کردند.

مهندس جلالیان مدیرمنطقه ضمن تقدیر وتشکر از نائب رییس شورای شهر بابت نهادینه کردن دیدار با خانواده های شهدا وجانبازان وایثارگران درمناطق گفت: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.

مدیرمنطقه در این دیدارها با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران گفت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی‌پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.

وی در این دیدار گفت: خانواده‌های شهدا با تقدیم عزیزان خویش در راه احیای اسلام و قرآن عزت آفریدند و امروز ایشان وارثان خون‌های پاک شهدا و ادامه دهندگان راه شهدا هستند.

مهندس جلالیان ادامه داد: این خانواده‌ها در دامان خویش فرزندانی را پرورش دادند که سربازان اسلام شدند و در راه رضای حق تعالی و اعتلای کلمه الله، اسماعیل‌های خویش را تقدیم کردند و امروز نیز سربلند و مفتخر به این شهادت‌ها هستند.

زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار وشهادت  

در این دیدار ها منصور وحیدی نائب رییس شورای شهر کرج  گفت: دیدار با این عزیزان موجب تقویت روحیه خدمت‌رسانی در مسئولان و موجب زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران هزینه های بسیار سنگینی را پرداخت كرده است، به همین منظور ترویج فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران در برهه كنونی ضروری است.
وحیدی تصریح كرد: مسئولان موظفند رسیدگی به مشكلات خانواده شهدا و جانبازان، آزادگان و ایثارگران را در دستور كار قرار دهند

مدیرکل حفظ آثار ونشر ارزش های دفاع مقدس نیز در این دیدار ها با تقدیر از توجه شورای شهر وشهرداری به تکریم خانواده های معزز شهدا وجانبازان هشت سال دفاع مقدس اظهارداشت : از خودگذشتگی و جانفشانی های شهدا و جانبازان، آزادگان و ایثارگران در دوران دفاع مقدس به رهبری پیامبر گونه امام خمینی (ره) باعث شكست دشمن بعثی و استكبار جهانی به سركردگی آمریكا، انگلیس و اسرائیل شد.

سردار اسلامی افزود: مسئولان دستگاه های اجرایی استان، مردم و قشرهای مختلف باید ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل های آینده را به طور جدی در دستور كار قرار دهند

درپایان ازمادر خانواده شهید موسوی وبازمانده 175غواص کربلای 4جانباز رشید محمد فرق یاری با اهدای هدایایی تقدیر وتجلیل شد
 


  

كلمات كليدي : دیدار با خانواده , شهیدان , جلالیان , نایب رییس شورای شهر کرج , دیدار باخانواده شهدا مایه مباهات

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 394920
تعداد بازديد کنندگان سايت: 25419088 تعداد بازديد زيرپورتال: 398471 اين زيرپورتال امروز: 336 سایت در امروز: 17509 اين صفحه امروز: 331
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.